KLASYFIKACJA GENERALNA 2021/2022

Home/KLASYFIKACJA GENERALNA 2021/2022
KLASYFIKACJA GENERALNA 2021/2022 2021-12-21T16:07:31+01:00
 ROZGRYWKI DWÓJEK CHŁOPCÓW

MIEJSCE

ZESPÓŁ

KĘT

EŁK

BAR

GIŻ

SZC

ELB

SUMA

1.

UKS TRÓJKA GOŁDAP 1

15

15

2.

MARATOŃCZYK EŁK 

14

14

3.

KURIANVOLLEY OLSZTYN 1

13

13

4.

UKS SP3 TRÓJKA GOŁDAP 2

12

12

5.

PROMIEŃ WYDMINY 1

11

11

6.

AZS UWM OLSZTYN 3

10

10

7.

AZS UWM OLSZTYN 1

9

9

8.

AZS UWM OLSZTYN 4

8

8

9.

OLIMPIJCZYK OLSZTYNEK 1

1

1

9.

PROMIEŃ WYDMINY 3

1

1

9.

AZS UWM OLSZTYN 2

1

1

9.

KURIANVOLLEY OLSZTYN 2

1

1

9.

PROMIEŃ WYDMINY 2

1

1

9.

AZS UWM OLSZTYN 6

1

1

9.

KURIANVOLLEY OLSZTYN 3

1

1

9.

AZS UWM OLSZTYN 5

1

1

9.

AZS UWM OLSZTYN 2

1

1

9.

OLIMPIJCZYK OLSZTYNEK 2

1

1

 

 

   ROZGRYWKI DWÓJEK DZIEWCZĄT                       

MIEJSCE

ZESPÓŁ

KĘT

EŁK

BAR

GIŻ

SZC

ELB

SUMA

1.

BAD MAX KĘTRZYN 1

15

15

2.

BAD MAX KĘTRZYN 2

14

14

3.

UKS CZWÓRKA GIŻYCKO 1

13

13

4.

BAD MAX KĘTRZYN 4

12

12

5.

UKS CZWÓRKA GIŻYCKO 2

11

11

6.

LECHOWO 1

10

10

7.

BAD MAX KĘTRZYN 3

9

9

8.

PROMIEŃ WYDMINY 1

8

8

9.

PROMIEŃ WYDMINY 2

6

6

9.

UKS CZWÓRKA GIŻYCKO 5

6

6

9.

BAD MAX KĘTRZYN 6

6

6

9.

BAD MAX KĘTRZYN 8

6

6

9.

MARATOŃCZYK EŁK 3

6

6

9.

UKS CZWÓRKA GIŻYCKO 4

6

6

9.

MARATOŃCZYK EŁK 1

6

6

9.

UKS CZWÓRKA GIŻYCKO 6

6

6

17.

BAD MAX KĘTRZYN 9

1

1

17.

BAD MAX KĘTRZYN 10

1

1

17.

BAD MAX KĘTRZYN 11

1

1

17.

BAD MAX KĘTRZYN 12

1

1

17.

MARATOŃCZYK EŁK 2

1

1

17.

BAD MAX KĘTRZYN 5

1

1

17.

MARATOŃCZYK EŁK 4

1

1

17.

BAD MAX KĘTRZYN 7 

1

1

17.

PROMIEŃ WYDMINY 3

1

1
0

 

 

  ROZGRYWKI TRÓJEK DZIEWCZĄT

MIEJSCE

ZESPÓŁ

KĘT

EŁK

BAR

GIŻ

SZC

ELB

SUMA

1.

KURIANVOLLEY OLSZTYN

15

15

2.

UKS CZWORKA GIŻYCKO 1

14

14

3.

UKS BAD MAX KĘTRZYN 1

13

13

4.

UMKS MIKRO EŁK

12

12

5.

UKS BAD MAX KĘTRZYN 2

11

11

6.

MARATOŃCZYK EŁK 1

10

10

7.

UKS CZWÓRKA GIŻYCKO 2

9

9

 

 

  ROZGRYWKI TRÓJEK CHŁOPCÓW

MIEJSCE

ZESPÓŁ

KĘT

EŁK

BAR

GIŻ

SZC

ELB

SUMA

1.

AZS UWM OLSZTYN

15

15

2.

MOSIR KĘTRZYN

14

14

3.

OLIMPIJCZYK OLSZTYNEK 1

13

13

4.

KURIANVOLLEY OLSZTYN

12

12

5.

SP 3 UKSTRÓJKA GOŁDAP 1

11

11

6.

MARATOŃCZYK EŁK 4

10

10

7.

MARATOŃCZYK EŁK 1

9

9

8.

MARATOŃCZYK EŁK 5

8

8

9.

OLIMPIJCZYK OLSZTYNEK 2

1

1

9.

SP 3 UKSTRÓJKA GOŁDAP 2

1

1

9.

UKS MARATOŃCZYK EŁK 2

1

1

 

   ROZGRYWKI CZWÓREK DZIEWCZĄT

MIEJSCE

ZESPÓŁ

KĘT

EŁK

BAR

GIŻ

SZC

ELB

SUMA

1.

BAD MAX KĘTRZYN

15

15

2.

UKS CZWÓRKA GIŻYCO 1

14

14

3.

UMKS MIKRO EŁK 1

13

13

4.

UKS CZWÓRKA GIŻYCKO 2

12

12

5.

MUKS OMEGA MRĄGOWO 1

11

11

6.

MARATOŃCZYK EŁK 1

10

10

7.

KURIANVOLLEY OLSZTYN 1

9

9

8.

UKS OLIMP BARTOSZYCE 1

1

1

9.

MUKS OMEGA MRĄGOWO 2

1

1

9.

MARATOŃCZYK EŁK 2

1

1

9.

UMKS MIKRO EŁK 2

1

1

9.

KURIANVOLLEY OLSZTYN 2

1

1

9.

UKS OLIMP BARTOSZYCE 2

1

1

9.

0

 

   ROZGRYWKI CZWÓREK CHŁOPCÓW

MIEJSCE

ZESPÓŁ

KĘT

EŁK

BAR

GIŻ

SZC

ELB

SUMA

1.

KURIANVOLLEY OLSZTYN

15

15

2.

AZS UWM OLSZTYN 1

14

14

3.

MUKS OMEGA MRĄGOWO 

13

13

4.

AZS UWM OLSZTYN 2

12

12

5.

UKS TRÓJKA GOŁDAP 

DNS

0

6.

0

6.

0

8.

0